Read Merlin's Wood by Robert Holdstock Free Online


Ebook Merlin's Wood by Robert Holdstock read! Book Title: Merlin's Wood
Loaded: 1475 times
Reader ratings: 6.4
The author of the book: Robert Holdstock
Edition: Roc
Date of issue: 1994
ISBN: 0451455649
ISBN 13: 9780451455642
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 9.98 MB
City - Country: No data

Read full description of the books:Kārtējais Holdstoka gabals, kas veltīts apburtiem mežiem, leģendu arhetipiem un cilvēka prāta ietekmi uz realitāti.

Stāsts ir par mežu Britānijā ar dīvainu nosaukumu Brocéliande (varbūt tiem, kas zina franču valodu, tur nekas dīvains neatrodas). No šī meža ārā ved taka, pa kuru laiku pa laikam pārvietojas gari/spoki/mitago. Viņus redz tikai bērni, un bērni mīl dejot cauri šiem gariem, dažs labs uz laiku iegūst kādas pārdabiskas spējas, tomēr izaugot viss beidzas, garus neviens vairs neredz. Tā ir lieta kuru ciematiņa iedzīvotāji nereklamē.

Pēc divdesmit gadu prombūtnes ciematiņā atgriežas Martins un Rebeka, viņi apprecas un viņiem piedzimst dēls Daniels. Tad nu sāk notikt dīvainas lietas, ģimene tiek ierauta Merlina un Vivienas mūžīgajā cīņā par dominanci. Danielā ir iemiesojusies daļa no Vivien dvēseles, bet Rebekā Merlina dvēseles daļa.

Kopumā diezgan interesanta novelīte, kas parāda, ka pasaulē nevar nošķirt labu no ļauna. Diezgan ciniski tiek attēloti arī paši burvji, kas savā cīņā par varu nemaz neuztraucas par mirstīgajiem, galvenais ir uzvarēt.

Tā kā novele ir visai īsa, tad grāmatā iekļauti arī pāris stāstiņi, „Scarrowfell” – par ciematiņu, kas pielūdz pagānu dievības. Tāda alternatīvā pasaule bez kristietības. „Thorn” – pagānisma cīņa ar kristietību. Un arī par cilvēkiem, kas ārēji pielūdz jaunos dievus, bet dvēselē kalpo vecajiem. Un par to, ka ne vienmēr tavs noslēpums ir noslēpums visiem. Earth and Stone – ceļojumi laikā un tavu brīnumu mazā Šamaņa Tigg atgriešanās . Teim, kas neatminās Tig puisis, kas radīja traci Mitago cikla grāmatā „Lavondyss”. The Bone Forest – tieša Mitago cikla sastāvdaļa, nedaudz mūs ieved Hakslija eksperimentos ar zemapziņu. Tā sakot viens piedzīvojums no Stīvena un Kristiāna bērnības.

Grāmatai lieku 8 no 10 ballēm. Ieteiktu lasīt tikai tiem, kas ar Holdstoka Mitago ciklu saskārušies jau agrāk. Citādi var sanākt, ka lasi, bet nesaproti, par ko ir stāsts.


Download Merlin's Wood PDF Merlin's Wood PDF
Download Merlin's Wood ERUB Merlin's Wood PDF
Download Merlin's Wood DOC Merlin's Wood PDF
Download Merlin's Wood TXT Merlin's Wood PDFRead information about the author

Ebook Merlin's Wood read Online! Robert Paul Holdstock was an English novelist and author who is best known for his works of fantasy literature, predominantly in the fantasy subgenre of mythic fiction.

Holdstock's writing was first published in 1968. His science fiction and fantasy works explore philosophical, psychological, anthropological, spiritual, and woodland themes. He has received three BSFA awards and won the World Fantasy Award in the category of Best Novel in 1985.

Pseudonyms are Chris Carlsen, Robert Faulcon,Robert Black, Steven Eisler and Richard Kirk.


Reviews of the Merlin's Wood


JACOB

Just a terrific book.

MATILDA

Another one-time book, but it was interesting.

JUDE

Now this book is one of my favorites!

RUBY

Best among ordinary
Add a comment
Download EBOOK Merlin's Wood by Robert Holdstock Online free

PDF: merlins-wood.pdf Merlin's Wood PDF
ERUB: merlins-wood.epub Merlin's Wood ERUB
DOC: merlins-wood.doc Merlin's Wood DOC
TXT: merlins-wood.txt Merlin's Wood TXT